Kullanım Şartları

https://ferolle-ask-parfumu.com alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 ve DMCA ile korunmaktadır. Site içerisindeki hiç bir öğe izinsiz ve alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

Kullanım Şartları

 • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
 • Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılıcaksa https://ferolle-ask-parfumu.com kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
 • https://ferolle-ask-parfumu.com sitesinde yer alan makaleler bilgi verici olup, sitemizin satış ya da kargo ile ilgili işlemlerde hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Web sitemiz tamamen satış ortaklığı sistemi üzerine kurulu olmuş olup sadece yönlendirdiğimiz site aracılığı ile satış yapılmaktadır. Ürünlerle hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır.
 • Yazı içerikleri internette kullanılıcaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.
  1. Bu yazı https://ferolle-ask-parfumu.com‘dan Alınmıştır.
  2. Kaynak : https://ferolle-ask-parfumu.com

Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurma hakkımızı saklı tutarız.

 • https://ferolle-ask-parfumu.com web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi sorumlu tutulamaz.
 • https://ferolle-ask-parfumu.com web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.
 • https://ferolle-ask-parfumu.com sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. https://ferolle-ask-parfumu.com bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
 • https://ferolle-ask-parfumu.com web sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten https://ferolle-ask-parfumu.com sorumlu tutulamaz.
It is main inner container footer text