img
Home / Ferolle Parfümü / Loris’in 400’den Fazla Kokusu ve Kodu Bulunuyor

Loris’in 400’den Fazla Kokusu ve Kodu Bulunuyor

Günümüzde bir çok insan parfüm kullanmaktadır. En iyiler arasında yer alan loris parfüm her geçen gün yeni bir kokunu ile insanların karşısına çıkmaktadır, kokuları kalıcı olmasının kullanıcıları daha çok cezbeten bu markanın kaliteli olup ve sağlık bakanlığından onaylı olup müsterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Her insan için farklı kokular oluşturan loris’in 400’e aşkın farklı kokusu vardır. Sporda, iş görüşmesinde ve özel günlerinizde size farklılık yaratan bu marka insanların tercih ettiği kokuları en hızlı şekilde insanlara sunmaktadır.

Loris Parfüm Kodları

  • E1
  • E2
  • E3
  • E4
  • E5
  • K1
  • K2

Çok fazla çeşiti olan loris parfümün kodlarına bakacak olursak ilk sırada E-1 gelmektedir bu koku tüm herkesin dikkatinin sizde olacağına süphe olmasın kokusu ise Greyfurt ve zencefil karışımıdır, orta kısımlarda aquatik nüanslar alt kısımlarda ise sandal ağacı ve misk gibi kokmaktadır. E-2 kodlu parfüm size ferahlatacak ve kendinizi daha seksi hissetmenize yardımcı olmaktadır, mandalin, bergamot, kakule ve biber karışımından ortaya vanilya ve misk kokusu çıkmaktadır. E-3 tam anlamıyla Akdeniz kokusunu yansıtmaktadır, acı turunçgil, biberiye, tuzlu deniz aromaları, baharatlı ve odunsu bir kokuya sahiptir. E-4 şıklığınızı tamamlayan kokulardan biridir. Derin oryantal reçineler ve taze çiçeklerden aldığı karışımın dışarıya yansıttığı koku odundu ve baharatlıdır. E-5 tam anlamıyla keskin bir kokusu vardır insanı baştan çıkarır nane, lavanta ve paculi karşımı olan bu kokunun insanda yarattı kahve ve vanilye kokuları ile başlayıp sonrasında karamel, çikolata ve misk ile son bulmaktadır. Erkek kokuları toplam 217 tanedir.

Bayan kodlarına bakacak olursak ilk sırada yer alan K-1 kodlu kokuyu incelicek olursak tamamen kendinizi özel hissettirecek kokualrın başında gelmektedir. Üst notalarında bergamot, turunçgil ve pembe biber kokusu veren kod orta notalarında sardunya ve gardenya alt notalarında ise sandal ağacı ve misk kokmaktadır. K-2 kodunda tam anlamıyla yumuşak ve eşsiz bir çiçek kokusu bulundurmaktadır. Kışkırtıcı bir his yaratan bu kokunun özü üst notalarda portakal çiçeği, bergamot ve mandalinadır, orta notalarda zambak ve kamelya kokusu gelmektedir, alt kotalarında ise sandal ağacı ve miskdir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text