img
Home / Ferolle Sipariş / Ferolle Aşk Parfümü Fiyatları Aldıkça Azalıyor

Ferolle Aşk Parfümü Fiyatları Aldıkça Azalıyor

İçerisindeki feromon hormonu sayesinde dünyaca ve Türkiye’ce ünlü marka olan Ferolle aşk parfümü fiyatlarıyla da kullanıcıların beğenisini topluyor. Sosyal medya üzerinden ve yandex, google gibi arama motorlarında çok fazla talep edilen Ferolle aşk parfümü giderek yerini sağlamlaştırmaktadır. Öyle ki sitemiz aracılığıyla sipariş verenler parfüm etkisini gösterdikten hemen belirli bir süre sonra bu sefer 2’li 3’lü setlerden sipariş vermişlerdir buda ürünümüzün ne kadar işe yaradığını ve kaliteli olduğunu göstermektedir.

Dünya’ya adını duyuran ve içinde feromon hormonu taşıyan Ferolle aşk parfüm cazip fiyatları ile de kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarıyor. Türkiye’de de adını büyük bir kitleye duyuran ve etkileri kullanıldıkça görülen bu parfüme oldukça uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. İnternet üzerinde arama motorlarında da adı en çok geçen bu parfüm  müşteri memnuniyeti  ile yerini oldukça sağlamlaştırmayı başarıyor. Kalitesini müşterilerin memnuniyetleri ile kanıtlayan ürün fiyat üzerinden de sunduğu kolaylıkla daha çok talep odağı oluyor. Kadınları en kolay şekilde etkileyerek baştan çıkarıcı etkisini en iyi şekilde gösteren bu harika parfüme siz de sahip olarak istediğiniz her kadınla özgüvenli bir şekilde birliktelik yaşayabilirsiniz.

Aşk parfümü fiyatları
Ferolle aşk parfümü fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Ferolle Aşk Parfümü Fiyatları

1 Adet 2 Adet 3 Adet
Ferolle Aşk Parfümü 149 TL 289 TL 429 TL
Kullandıkça kendisini belli eden ve etkilerini kadınlar üzerinde fazlasıyla gösteren kaliteli parfümün 1 adetinin fiyatı 249,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygun fiyatlarla sizde Ferolle aşk parfüm sahibi olabilirsiniz. Bu kadar uygun fiyatlarla kolayca sahip olacağınız ve elinize  hemen  ulaşacak olan bu mükemmel parfüm sayesinde hoş bir kokuya sahip olarak nerede olursanız olun kadınların dikkatini çekebilirsiniz.

Parfümü yıllar içerisinde bu kadar yukarı taşıyan ve insanlar için bu kadar önemli hale getiren şeylerden biri de; aslında insanın en önemli 5 duyu olgusundan biri olan koklama duyusuna hitap etmesidir. Diğer duyular gibi koklama duyusu da insanlara; hem hayattan daha fazla zevk almayı hem de daha güzel duygular yaşamayı sağlamaktadır. Kalan 4 duyudan hiçbir farkı olmayacak şekilde önemli olan koklama duyusu; aslında tatma duyusuyla birlikte çalışmakta ve yenilen her şeyden daha fazla lezzet alınmasını da sağlayabilir. Öyle ki; yapılan çalışmalarla anlaşılmıştır ki; koku alınmadan yenilen besinlerin; ekşi, tatlı, tuzlu veya acı olduğu anlaşılmakta fakat lezzetleri asla anlaşılamayabilir. Yani  koku duyusu aslında tatma duyusunu da daha aktif hale getiren bir duyu olgusudur  ve diğer duyular gibi vazgeçilmez olabilmektedir. Parfüm; beşinci duyu olgusu olan koklamaya hitap etmektedir ve bu aslında diğer olgular gibi kişiye bir bilinçaltı sağlamaktadır. İnsanların duydukları bir koku ile yıllar öncesine gitmesinin sebebi tam olarak bu olabilir.

aşk parfümü fiyatları
Aşk parfümü fiyatları değişkenlik gösterirken Ferolle ön plana çıkmaktadır.

Ferolle Parfüm Kokusu Kalıcı Mı?

Evet, Ferolle’nin kokusu saatlerce üzerinizde kalabilir. Hafızanın kokulardan etkilendiği artık uzun yıllardır bilinen bir gerçektir.

İnsanları herhangi bir koku bir anıya, güzel veya kötü bir hatıraya, sevilen bir mekâna veya yıllar öncesine götürebilmektedir. Bazen bir silgiyi koklamak kişiyi ilkokul sıralarına götürürken, güzel pişmiş bir ekmek kokusu bir öğrenciyi; annesinin sıcaklığına ve evine götürebilmektedir. Yaşı ne olursa olsun insanların bazı kokulara farklı bir ilgisi veya sevgisi olabilmektedir.

Tüm bunların hepsini yöneten etkenin koku hafızası olduğu ve normal hafızaya büyük etkisi bulunduğu uzmanların ortak görüşüdür. Öyle ki bazı kelimeler bile duyan kişiye çeşitli kokuları çağrıştırabilmektedir. Örneğin ferahlık denilince akla; elma, limon, nane, çam kokusu gelirken; sakinlik veya huzur denilince; papatya, vanilya, tarçın, kekik, melisa kokusu gelebilmektedir. Ayrıca kokuların insanların beyinlerini ve dolayısıyla ruh halini etkilediği artık bilinen bir gerçeklik olabilir. Özellikle çiçek kokuları kişiye yaşama sevinci vermekte, şekerli kokular acıktırmakta, odunsu kokular ise kişiye ciddiyet katmaktadır. Çalışma odasına limon kokusu, taze çiçek kokusu; yatak odasına vanilya, tarçın veya papatya kokusu; banyoya deniz ve nane kokusu koymak mekânların ambiyansı için burun kadar kulağa da hoş gelebilmektedir. Hafızaya ve duygulara bu kadar yön veren bir olgu olan koku ve koklama tabii ki kadın-erkek ilişkilerini de etkilemekte ve bu konuda onlara yardımcı olabilir.

Afrodizyak Parfüm Nedir ve Ne İşe Yarar?

Afrodizyak kelimesi; Yunan mitolojisinde ki güzellik ve aşk tanrıçası Afrodit’ten gelmektedir ve ruhu besleyen ve  cinsel gücü arttırdığı düşünülen  maddeler için kullanılan genel bir isimdir. Afrodizyak; eski çağlardan beri bilinmektedir ve hem tabiatta hem de tıpta kullanılmaktadır. Ayrıca; kalp, damar ve sinir sistemlerine de iyi gelen, kişiye enerji ve performans veren afrodizyakların; iyileştirici özelliği de vardır. Bazı bitki tohumlarında, sebze ve meyvelerde, yağlarda ve deniz mahsullerinde yoğun olarak bulunmaktadır. Gelişen kimya ve ilerleyen teknoloji ile her şeyde olduğu gibi afrodizyak içeren ilaç ve ürünlerde de oldukça gelişme kaydedilmiştir. Öyle ki artık ticari olarak pazarlanmak istenen her şeye bu maddeler ve kokular eklenmekte ve bu yolla daha yüksek kazançlar sağlayabilmektedirler.

ferolle ne kadar
Ferolle’yi 99 TL’ye satın alabilir ve bu kokuyu hissedebilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Parfümler

Afrodizyak Etkili Erkek Parfüm İsimleri
1 Ferolle Aşk Parfümü
2 Bvlgari Aqva
3 Jean Paul Gaultier
4 Burberry London
5 Armani Code
6 Polo Sport
7 Laura Biagiotti ROMA UOMO
8 Kenzo
9 Rochas Men
10 Paco Rabanne One Million

Afrodizyak maddeler; ilaç, damla ve parfüm olarak üretilip satılmaktadır ve ticari anlamda büyük bir pazara sahiptir. Ama insanların birçoğunun afrodizyak denilince merak ettiği asıl konu afrodizyak etkili parfümler olmaktadır. Birçok insanın karşı cinsi etkilemek için kullandığı bu parfümler; artık her yaştan ve her cinsten insanın kullandığı ve hemen her yerde bulabileceği kişisel ürünlerdir. Sanılanın aksine sadece çok satmak isteyen küçük ve orta çaplı markalar değil, dev moda markaları ve ünlü modacılarda afrodizyak etkili parfümler üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 3 votes
Brand Name
Ferolle
Product Name
Ferolle Aşk Parfümü
Price
TRY 149
Product Availability
Available in Stock

Yorum Yaz

It is main inner container footer text