img
Home / Ferolle Sipariş / Ferolle Aşk Parfümü Hemen Sipariş Ver – Kapıda Ödeme

Ferolle Aşk Parfümü Hemen Sipariş Ver – Kapıda Ödeme

İçerisindeki feromon hormonu sayesinde dünyaca ve Türkiye’ce ünlü marka olan Ferolle aşk parfümü fiyatlarıyla da kullanıcıların beğenisini topluyor. Sosyal medya üzerinden ve yandex, google gibi arama motorlarında çok fazla talep edilen Ferolle aşk parfümü giderek yerini sağlamlaştırmaktadır. Öyle ki sitemiz aracılığıyla sipariş verenler parfüm etkisini gösterdikten hemen belirli bir süre sonra bu sefer 2’li 3’lü setlerden sipariş vermişlerdir buda ürünümüzün ne kadar işe yaradığını ve kaliteli olduğunu göstermektedir.

Ferolle Erkek Parfümü Sipariş Verin


1 adet Ferolle 149 TL (Ücretsiz Kargo)2 adet Ferolle 289 TL (Ücretsiz Kargo)3 adet Ferolle 429 TL (Ücretsiz Kargo)


Kapıda Ödeme NakitKapıda Ödeme Kredi Kartı

Ferolle Aşk Parfümü Nedir?

Kadınları etkileyen parfüm olarak bilinmektedir. Aşk kokusu ile bayanların nasıl etkilendiğine zaten ürün elinize ulaştığında sahip olabileceksiniz. Afrodizyak etkili parfümümüz bayanları etkileyen bir yapıya sahip olduğunda taklitleri de elbette çıkabilmektedir.

Dünya’ya adını duyuran ve içinde feromon hormonu taşıyan Ferolle aşk parfüm cazip fiyatları ile de kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarıyor. Türkiye’de de adını büyük bir kitleye duyuran ve etkileri kullanıldıkça görülen bu parfüme oldukça uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. İnternet üzerinde arama motorlarında da adı en çok geçen bu parfüm  müşteri memnuniyeti  ile yerini oldukça sağlamlaştırmayı başarıyor. Kalitesini müşterilerin memnuniyetleri ile kanıtlayan ürün fiyat üzerinden de sunduğu kolaylıkla daha çok talep odağı oluyor. Kadınları en kolay şekilde etkileyerek baştan çıkarıcı etkisini en iyi şekilde gösteren bu harika parfüme siz de sahip olarak istediğiniz her kadınla özgüvenli bir şekilde birliktelik yaşayabilirsiniz.

Feromon Nedir?

Feromon aşk parfüm (Pheremone) 15 yılı aşkın bir süredir ülkemizde kullanılmaktadır. Bu kokunun en büyük etkisi bilinçaltında ki hisleri ve duyguları hızla uyandırabilmesidir. Bir şeyi hissettiğiniz anda ona olan arzunuzun daha çok arttığını bir düşünün işte bu ürün sayesinde bayanların size karşı olan istek ve arzuları da aynen o şekilde artacak. Uzun zamandır hoşlandığınız ya da kısa bir süre de görerek etkilendiğiniz bir bayanı kendinize çekmek için bu zamana kadar uyguladığınız tüm yöntemleri bir kenara bırakın. Artık Feromon aşk parfüm sayesinde tavlamak istediğiniz her bayanı ağınıza kolayca düşürebileceksiniz.

Bazı cinsel arzu uyandırıcı parfümlerin içerinse bulunan doğal bitkiler  lavanta, vanilya, mine çiceği, portakal, Limon, yasemin, misk, ylang ylang, sandal ağacı, meyan kökü, paçuli, amber ve nane  gibi kokusu herkes tarafından bilinen ve çok beğenilen bitkilerden oluşmaktadır. Zaten daha önceden beri bilinen vanilyanın keskin kokusu geçmişte doktorların cinsel isteksizlik yaşayan erkeklere tavsiye ettiği doğal ürünlerden birdir.

Ferolle etkiler

Ferolle Aşk Parfümü Fiyatları

1 Adet 2 Adet 3 Adet
Ferolle Aşk Parfümü 149 TL 289 TL 429 TL
Kullandıkça kendisini belli eden ve etkilerini kadınlar üzerinde fazlasıyla gösteren kaliteli parfümün 1 adetinin fiyatı 249,00 TL ‘dir. Bu uygun fiyatlarla sizde Ferolle aşk parfüm sahibi olabilirsiniz. Bu kadar uygun fiyatlarla kolayca sahip olacağınız ve elinize  hemen  ulaşacak olan bu mükemmel parfüm sayesinde hoş bir kokuya sahip olarak nerede olursanız olun kadınların dikkatini çekebilirsiniz.

Ferolle Parfümün Etkileri

Afrodizyak Etkileri
1 Kadınları etkiler,
2 Bayanları azdırarak baştan çıkartır,
3 Cinselliğe ilgiyi daha üst düzeylere çıkartır,
4 Daha hızlı iletişim kurmak şansı,
5 Arzu ve şevki arttırmaktadır.

Ferolle’nin Farkı Nedir?

Zaten fark dendiğinde ilk akla gelen şey ferolle’nin  o ihtişamlı kokusudur.  Birçok örnekle bunu dile getirebilirken özellikle de bayanlar üzerinde ki seksi etkisi ile farkını büyük bir şekilde ortaya koyan ferolle parfüm kullandıktan sonra sizi büyüsü altına alabilir.

Parfümü yıllar içerisinde bu kadar yukarı taşıyan ve insanlar için bu kadar önemli hale getiren şeylerden biri de; aslında insanın en önemli 5 duyu olgusundan biri olan koklama duyusuna hitap etmesidir. Diğer duyular gibi koklama duyusu da insanlara; hem hayattan daha fazla zevk almayı hem de daha güzel duygular yaşamayı sağlamaktadır. Kalan 4 duyudan hiçbir farkı olmayacak şekilde önemli olan koklama duyusu; aslında tatma duyusuyla birlikte çalışmakta ve yenilen her şeyden daha fazla lezzet alınmasını da sağlayabilir. Öyle ki; yapılan çalışmalarla anlaşılmıştır ki; koku alınmadan yenilen besinlerin; ekşi, tatlı, tuzlu veya acı olduğu anlaşılmakta fakat lezzetleri asla anlaşılamayabilir. Yani  koku duyusu aslında tatma duyusunu da daha aktif hale getiren bir duyu olgusudur  ve diğer duyular gibi vazgeçilmez olabilmektedir. Parfüm; beşinci duyu olgusu olan koklamaya hitap etmektedir ve bu aslında diğer olgular gibi kişiye bir bilinçaltı sağlamaktadır. İnsanların duydukları bir koku ile yıllar öncesine gitmesinin sebebi tam olarak bu olabilir.

aşk parfümü fiyatları
Aşk parfümü fiyatları değişkenlik gösterirken Ferolle ön plana çıkmaktadır.

Ferolle Parfüm Kokusu Kalıcı Mı?

Evet, Ferolle’nin kokusu saatlerce üzerinizde kalabilir. Hafızanın kokulardan etkilendiği artık uzun yıllardır bilinen bir gerçektir.

İnsanları herhangi bir koku bir anıya, güzel veya kötü bir hatıraya, sevilen bir mekâna veya yıllar öncesine götürebilmektedir. Bazen bir silgiyi koklamak kişiyi ilkokul sıralarına götürürken, güzel pişmiş bir ekmek kokusu bir öğrenciyi; annesinin sıcaklığına ve evine götürebilmektedir. Yaşı ne olursa olsun insanların bazı kokulara farklı bir ilgisi veya sevgisi olabilmektedir.

Tüm bunların hepsini yöneten etkenin koku hafızası olduğu ve normal hafızaya büyük etkisi bulunduğu uzmanların ortak görüşüdür. Öyle ki bazı kelimeler bile duyan kişiye çeşitli kokuları çağrıştırabilmektedir. Örneğin ferahlık denilince akla; elma, limon, nane, çam kokusu gelirken; sakinlik veya huzur denilince; papatya, vanilya, tarçın, kekik, melisa kokusu gelebilmektedir. Ayrıca kokuların insanların beyinlerini ve dolayısıyla ruh halini etkilediği artık bilinen bir gerçeklik olabilir. Özellikle çiçek kokuları kişiye yaşama sevinci vermekte, şekerli kokular acıktırmakta, odunsu kokular ise kişiye ciddiyet katmaktadır. Çalışma odasına limon kokusu, taze çiçek kokusu; yatak odasına vanilya, tarçın veya papatya kokusu; banyoya deniz ve nane kokusu koymak mekânların ambiyansı için burun kadar kulağa da hoş gelebilmektedir. Hafızaya ve duygulara bu kadar yön veren bir olgu olan koku ve koklama tabii ki kadın-erkek ilişkilerini de etkilemekte ve bu konuda onlara yardımcı olabilir.

Ferolle etkileri

Afrodizyak Parfüm Nedir ve Ne İşe Yarar?

Afrodizyak kelimesi; Yunan mitolojisinde ki güzellik ve aşk tanrıçası Afrodit’ten gelmektedir ve ruhu besleyen ve  cinsel gücü arttırdığı düşünülen  maddeler için kullanılan genel bir isimdir.

Afrodizyak; eski çağlardan beri bilinmektedir ve hem tabiatta hem de tıpta kullanılmaktadır. Ayrıca; kalp, damar ve sinir sistemlerine de iyi gelen, kişiye enerji ve performans veren afrodizyakların; iyileştirici özelliği de vardır. Bazı bitki tohumlarında, sebze ve meyvelerde, yağlarda ve deniz mahsullerinde yoğun olarak bulunmaktadır. Gelişen kimya ve ilerleyen teknoloji ile her şeyde olduğu gibi afrodizyak içeren ilaç ve ürünlerde de oldukça gelişme kaydedilmiştir. Öyle ki artık ticari olarak pazarlanmak istenen her şeye bu maddeler ve kokular eklenmekte ve bu yolla daha yüksek kazançlar sağlayabilmektedirler.

Afrodizyak Etkili Parfümler

Afrodizyak Etkili Erkek Parfüm İsimleri
1 Ferolle Aşk Parfümü
2 Bvlgari Aqva
3 Jean Paul Gaultier
4 Burberry London
5 Armani Code
6 Polo Sport
7 Laura Biagiotti ROMA UOMO
8 Kenzo
9 Rochas Men
10 Paco Rabanne One Million

Afrodizyak maddeler; ilaç, damla ve parfüm olarak üretilip satılmaktadır ve ticari anlamda büyük bir pazara sahiptir. Ama insanların birçoğunun afrodizyak denilince merak ettiği asıl konu afrodizyak etkili parfümler olmaktadır. Birçok insanın karşı cinsi etkilemek için kullandığı bu parfümler; artık her yaştan ve her cinsten insanın kullandığı ve hemen her yerde bulabileceği kişisel ürünlerdir. Sanılanın aksine sadece çok satmak isteyen küçük ve orta çaplı markalar değil, dev moda markaları ve ünlü modacılarda afrodizyak etkili parfümler üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Bayan Azdırıcı Parfüm Nedir?

Afrodizyak’ın yanı sıra içinde Feremon maddesi de bulunduran bu parfüm bayan azdırıcı özelliği ile başrol oynuyor. Bir bayanı sadece kokunuzla etkilemek istediğiniz de başta gelecek tercihlerinizden biri olacak bu parfüm girdiğiniz her ortamda etkisini kolaylıkla gösterecektir. Bayan azdırıcı parfüm size öz güven aşılayacak ve kendinizde bulamadığınız o cesareti hoş kokunuzla size aşılayacak. Keyifli bir şekilde kullanarak istediğiniz her bayanı etkileyebileceğiniz bayan azdırıcı parfüm kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sizlere etkisini en iyi şekilde gösterecektir.

kadınların ilgisini çeken parfümler
Ferolle, kadınların ilgisini çeker.

Ferolle Aşk Parfümü Kullanıcı Yorumları

Kokusu ile kadınların başını döndürmeyi başaran Ferolle aşk parfümü ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kullanıcılardan gelen memnuniyet yorumları da bu parfümün ne kadar etkili olduğunu gözler önüne serebiliyor. Şimdi bu parfümü kullanan müşterilerin birkaç yorumuna değinelim ve parfümün kalitesini kullananların örnekleri ile sizlere sunalım.

Esra Alagöz/İstanbul/24

2 yıldır süren bir beraberliğim var. Erkek arkadaşım kaçamağı seven bir insan fakat ben böyle konularda çekingen olduğumdan bir türlü onun isteklerine karşılık veremiyordum. Uzun zamandır kullandığı parfümü değiştirmişti ve ben bu parfümün kokusunu duyduğum andan itibaren içimde karşı koyamadığım bir cinsel istekle karşılaştım. Daha sonra öğrendim ki Ferolle aşk parfüm kullanmaya başlamış gerçekten bayanlar üzerinde etkili bir ürün ben yaşayarak görenlerdenim.

Ayhan Tok/Sinop/29

İlk önce bir erkek olarak söylemeliyim ki Ferolle aşk parfüm her erkeğin yanında bulundurması gereken bir ürün. Ben kadınlarla aramda iletişim kurmakta oldukça çekinen ve hoşlandığım birisine kendimi rahatça açamayan biriydim. İnternette dolaşırken tesadüfen bu parfümün karşıma çıkması ile ürünü hemen satın aldım. Kullanmaya başladığım zamandan itibaren kadınların bana olan ilgisi kendiliğinden artmaya başladı. Gerçekten çok başarılı bir ürün üzerinize sıktığınız andan itibaren kokusu kalıcı oluyor.

Emre Aydemir/Ankara/23

Ben Ferolle aşk parfümünün uzun bir süredir kullanıcısıyım. Başlarda benim de tereddütlerim vardı ancak kullanmaya başladığım ilk zamandan beri fazlasıyla memnunum kokusu kadınların oldukça hoşuna gidiyor ve sizi bulunduğunuz ortamda farklı yapıyor.

Yakup Aktin/Çorum/37

Önce alıp almamam konusunda şüphelerim oldu ardından sitede gezinirken karar verdim ve aldım 1 hafta sonra tekrardan bu sefer 3 adet sipariş verdim çok teşekkürler ayrıca 3 adette yaptığınız indimden dolayı çok sağ olun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text