img
Home / Bayanları Çeken Parfüm / Kadınları Feromon Aşk Parfümü İle Etkileyin

Kadınları Feromon Aşk Parfümü İle Etkileyin

Kadınları cinselliğe uyandıran ve kadınları etkileyen mükemmel kimyasalın adı “Feromon” dur. Bu Feromon hormonunu daha önceki yazımızda nelerden meydana geldiğini belirtmiştik.

Feromon vücut dışında salgılanan hormon anlamına gelmektedir ve parfümlerde fazla miktarda kullanılmaktadır. Etkileri uzun yıllardır bilinmekte olup aynı zamanda uzmanlar ve profesyoneller tarafından da kanıtlanmıştır. Bu maddenin salgılanması kadın- erkek bedeninde birçok dürtünün ortaya çıkması anlamına da gelmektedir. Kadınların algıları ve 5 duyu kabiliyetleri oldukça yüksektir. Feromon hormonu da bu sebeple kadınlar üzerinde etki sağlayan bir yapıdadır.  Kadınların arzularını tetikler ve bastırılmış duygularının ortaya çıkmasını sağlar.  Bu da erkeklerin aradığı en önemli özelliklerden biridir. Bayan azdırıcı parfüm etkisi sayesinde erkeklerin bu hayaline kavuşmasını sağlamaktadır.

Feromom Parfüm Nedir?

Cinsellik ve aşk her insanın gereksinimlerinden biridir; fakat erkekler bu konuda kadınlara oranla daha isteklidir ve bunu daha çok belli ederler. Kadınlar da ise bu durum biraz daha arka plandadır. Bu sebeple erkekler bu hislerin ortaya çıkması için büyük uğraşlar verir.  Avrupa’da fazlaca kullanılan ve yakın zamanda ülkemize gelerek yoğun taleple karşılaşan Ferolle aşk parfümü, bu ilginin hakkını vermektedir. Erkekler kadınlara oranla daha fazla ter salgılama özelliğine sahiptir ve bu salgı içerisinde eser miktarda da olsa feromon hormonu bulunmaktadır. Bu da kadınların istemsizce bilinçaltında yer etmiş bir koku olmuştur. Ferolle parfümünde bulunan afrodizyak etkisi sayesinde erkeklerdeki koku yayılmakta ve kadınları etkilemektedir.  Özellikle kadınların adet dönemlerinde cinsellik dürtüleri ve istekleri fazla olduğu zamanlarda, parfümün etki oranı daha da artmaktadır . Bu sayede hem aşk hem de ilişki manasında istediğiniz verimi elde edebilirsiniz.

feromon aşk parfümü
Feromon aşk parfümü kadınları etkiliyor.

İnsanların havaya saldığı bu konunun adını da Feromon olarak koymamız mümkündür. Erkekler çok fazla terlerler terlerinin içindede nem vardır. Bu nem içerisinde çok büyük miktarda Feromon vardır. Bu hormon kadınlar üzerinde çok güçlü ve etkili biçimde “cinsellik ve ilişkiye girme” anlamını beyinlerine iletmelerini sağlıyor. Ferolle aşk parfümünün firma uzmanları bu maddeyi parfümün içerinse koyarak karşı cinsi etkilemek ve onu baştan çıkarmak için çok fazla çalışmışlar ve önemli yol kat etmişlerdir. Kullanıcı geri bildirimlerine ve kullanıcı yorum-görüşlerine göre alanların büyük bir çoğunluğu kadınları etkilemiş ve mutlu olmuşlardır.

Kadınlar ne zaman etkilenirler?

Bu soruyu ürünü aldıktan ya dalamadan önce soracağınızı duyar gibiydik bizde bu sorunun yanıtını aramak için 150 denek üzerinde deneyler yaptık ve o sonuçları sizlerle açıklamak istedik.

Feromonun kadınlar üzerinde en etkili oldukları zamanlar Kadınların yumurtlama adet dönemleridir. Bu dönemlerde kadınlarda burunda ve beyinde çok fazla cinsellik eğilimleri artmaktadır. Kadınlar bu günlerde çok fazla hassas oldukları için erkeklerden gelen Ferolle aşk parfümünün yaydığı koku sayesinde etkileniyor cinsellik arzuları çok üst düzeylere çıkmaktadır.

Özetle
Kadınları Feromon Aşk Parfümü İle Etkileyin
Makale
Kadınları Feromon Aşk Parfümü İle Etkileyin
Kısa Açıklama
Kadınlar üzerindeki etkisi bilinen Feromon hormonu Afrodizyak etkili ferolle aşk parfümünde bulunduğundan kadınları kokunuzla etkileyebilirsiniz.
Yazar
Yayıncı
Ferolle Aşk Parfümü
Yayıncı Logo

2 Comments

Yorum Yaz

It is main inner container footer text