img
Home / Aşk Parfümleri / Bayanları Etkilemenin Anahtarı: Feromon Aşk Parfümü

Bayanları Etkilemenin Anahtarı: Feromon Aşk Parfümü

Feromon hormonu içeren aşk parfümleri insanlar arasında karşı cinsi etkilemek ve aralarındaki ilişkileri düzene sokmak için kullanılan doğal bir maddedir. Feromon, aslında Grek dilinden dünya dillerine yayılmış olmakla beraber aslında anlamı “hormon taşıyıcısı” anlamına da gelmektedir. Feromon 1955 yıllarında ipek böceklerinin içerisinde bulundu ve zamanla gelişti. Ülkemizde de Bursa civarında Feromon hormonları üretimi etkili olmaktadır.

Feromon hormonların vücut dışına salgılanması olarak bilinir. Çiftler arasındaki ilişkilerin düzelmesini sağlayan kimyasal madde olan bu salgı, ilk olarak ipek böceklerinde keşfedilmiştir. Geçmişten günümüze kadar yapılan araştırmalar sonucu onlarca feromon türü ortaya çıkmıştır. Sadece ipek böceklerin de değil kurbağalar, örümcekler, sürüngenlerde de feromon hormonu salgıları görülmektedir. En çok bilinenleri eşeysel feromonlardır. Eşeysel olarak iletişimi düzenleyen ve çoğu canlılar arasında eşey organının oluşumunu yönlendiren feromonlar böceklerin yuva düzenini sağlamak amacıyla da işlevseldirler. Çok keskin yapıya sahip olan feromonlar bu koku ile  erkeğin dişisini en uzak noktadan bulmasına imkan sağlayacak kadar etkili ve güçlüdür . Özellikle sosyal yaşayan böceklerin düzen içinde yaşamaları için hormon salgılarlar. Bu sebeple feromonların diğer adı sosyal etki maddeleridir. İnsan feromonları ise daha çok eşeysel düzeni ve iletişimi kontrol etmeye yarar. Bu hormonlar insanlarda burnun iç kısmında bulunan bir alıcı sayesinde algılanabilir. Bu alıcının feromonları beyne iletmesi ile üremeden sorumlu tutulur. Eğer erkek feromon dişi feromonun içine girerse bebek oluşur.

Feromon Aşk Parfüm Nedir?

Feromon aşk parfüm 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizde kullanılmaktadır. Bu kokunun en büyük etkisi bilinçaltında ki hisleri ve duyguları hızla uyandırabilmesidir. Bir şeyi hissettiğiniz anda ona olan arzunuzun daha çok arttığını bir düşünün işte bu ürün sayesinde bayanların size karşı olan istek ve arzuları da aynen o şekilde artacak. Uzun zamandır hoşlandığınız ya da kısa bir süre de görerek etkilendiğiniz bir bayanı kendinize çekmek için bu zamana kadar uyguladığınız tüm yöntemleri bir kenara bırakın. Artık Feromon aşk parfüm sayesinde tavlamak istediğiniz her bayanı ağınıza kolayca düşürebileceksiniz. Yabancı dilde Pheremone olarak geçmektedir.  Feromonlu erkek parfümlerinin kadınları etkilediği kanıtlanmış bir gerçektir .

Feromon Aşk Parfüm Sizi Asıl Tutkularınıza Götürecek

Feromon aşk parfüm sizi asıl istediğiniz tutkulara götürecek. Etrafınızda ki bayanlardan görmek istediğiniz ilgi ve alakayı bu parfüm sayesinde görebileceksiniz. Bir buluşma veya ilk tanışma da sizi kat kat öne çıkaracak olan ürün hayal ettiğiniz her anı size yaşatacak. Bayanların büyülü dünyasına sizi bırakacak olan bu parfüm sayesinde kendinizde bulamadığınız güveni ve cesareti ekleyecek ve bayanlara karşı hiçbir adım atmadan onların size gelişini izleyeceksiniz. Bu muhteşem ürünün sizi diğer erkeklerden bir adım önde tuttuğunu uygulamalı olarak görmek için bir adet Feromon aşk parfüm sahibi olabilirsiniz.

Feromon parfüm
Feromon parfüm kadınları etkiliyor.

Feromon Aşk Parfüm Memnuniyeti ve Kullanışı

Müşterilerden gelen yorumlara bakıldığında Ferolle aşk parfüm kullanıcıları ürünlerinden fazlasıyla memnun. Çoğu internet adresinden satın alıp kullanmış olduğu bu ürünün kendilerine fazlasıyla olumlu etkiler kattığını belirtiyor. Sipariş verilmeden önce de sıkça karşımıza çıkan sorular parfümün kullanışı oluyor. Aslında bu parfümün kullanışı da diğer parfümler kadar kolay ancak tabi ki bazı  püf noktaları  var. Boynunuza, kulağınıza ve ense bölgenize uygulayabileceğiniz bu parfümü dirsekle bileğinizin arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölgesine de uygulayarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir zamanda ya da sosyal aktivitelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün teninizle veya giysilerinizle oldukça uyum sağlayacak.

Burnumuzun içerisindeki vomeronazal organ sayesinde ve burada bulunana almaçlar yardımıyla dışarıdan gelen kokuları alarak beyne iletiyor ve beyinde aldığı bu uyarıları değerlendirerek sosyal aktiviteleri ya da fiziksel harekelilikleri sağlıyor.

Feromonlar Devam Etmektedir

Feromonların dışarıya koku yoluyla hormon salgılaması, kendi bireyinden ayırt edilmesi ve kişinin kendi ailesini ayırt etmesi, anneyi ayırt etmesi, düşmanını ayırt etmesi, karşı tarafın cinsiyetini ayırt etmesi gibi davranışlar bu sayede gerçekleşir. Feromonlar salgıladıkları ter bezlerinden dolayı miktarları oldukça azalmıştır. Ancak miktarlarının azalmış olması bu algıların işlevini yitirdiği anlamına gelmez. Halen günümüzde işlevini sürdürmekte olan feromonlar bulunmaktadır.  Ter bezlerinin yanı sıra feromonlar cinsel bölgenin etrafında bulunan apokrin bezlerinden de salgılanmaktadır. Özellikle üreme dönemlerinde bu kimyasallar daha çok artmaktadır. Cinsel organının etrafında bulunan feromonlar alifatik asit denilen feromon çeşididir.

Bayanlarda en çok görülen androstenol feromonudur. Bu feromonu üreten bayanlar, karşı cinsi ile temasa geçmesi ile daha sıcakkanlı ve içten oldukları belirlenmiştir. Cinsellikle doğrudan bir bağlantısı olmayan bu salgılar, erkeklerin bu kokuyu hissetmeleri halinde kadınları daha çok çekici bulurlar ve cinsel istek ve arzuları daha çok artar.  Yumurtlama zamanlarında daha çok salgılanan bu koku feromona karşı daha nazik olmaktadır. Zamanla bağlantısı olan feromonlar kişilerin üzerinde daha farklı ilişkiler doğurur. Bayanlarda adet döngüsü zamanlarında meydana gelmesi durumunda feromonlar çok daha farklı etki yaratırlar. Androstadiyenon feromonunun salgıladığı koku dişilerde daha çok uyarıldığını ve duygularının daha çok ön plana çıktığını kanıtlamıştır. Yani bu feromonlar  eşlerin cinselliğe karşı uyarılmasını ve cinselliğin ne denli önemli olduğunu  göstermektedir.

Özetle
Feromon Aşk Parfümü
Makale
Feromon Aşk Parfümü
Kısa Açıklama
Feromon hormonu içeren aşk parfümleri kadınlar üzerinde çok etkilidir. Bu parfümler bayanları etkilemektedir peki Feromon nedir?
Yazar
Yayıncı
Ferolle Aşk Parfümü
Yayıncı Logo

4 Comments

Yorum Yaz

It is main inner container footer text